«

»

Eurojackpot nebo raději stírací losy s okamžitou výhrou?

Foto: youtube.com

Eurojackpot nebo losy? Obojí vám může přinést hlavní výhru, která se však bude lišit v počtu nul!

Lidé sázejí Eurojackpot z důvodu, aby vyhráli velké množství peněz. I když se v něm dnes nachází přes půl miliardy korun, jsou také případy, kdy jackpot přesáhne miliardu anebo dvě. Sázející poté každý pátek netrpělivě čekají na Eurojackpot výsledky a kontrolují své tikety. U stíracích losů sice na slosování čekat nemusíte, ale také neočekávejte výhru s tolika nulami. Ale i “menší“ stotisícová či milionová výhra přijde vhod, co říkáte?

Žena z County Louth v Irsku vyhrála právě díky stíracímu losu All Cash Platinum €50,000, což v přepočtu činí přes 1,3 milionu korun. Los byl zakoupen v obchodě Tesco ve městě Drogheda. Výherkyně se přiznala, že když jde do obchodu, pokaždé si nějaký ten stírací los koupí, většinou ale vyhrávala maximálně 5 nebo 10 eur. V takto vysokou částku nikdy nedoufala, proto po zjištění výhry byla pochopitelně úžasně nadšená. S vyhranými penězi chce uspořádat párty pro rodinu a blízké přátele, aby své vítězství patřičně oslavila.

3.5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru