«

»

Eurojackpot o 899 milionů a rentu 100 tisíc na 2 roky

Foto a zdroj: Sazka

S Eurojackpotem 2 roky prázdnin

Je pátek 17. července a zároveň třetí pátek v měsíci, který je už tradičně spojen s nějakou prémií určenou pouze pro české hráče, tedy přesněji řečeno pro hráče, kteří si vsadí tiket Eurojackpotu v České republice. Aktuálně jsou ve hře 2 roky, po které bude výherci na účet chodit 85 000 korun měsíčně, což je částka, která po 15% zdanění ze 100tisícové renty měsíčně zbude.

Pravidla jsou přitom velice jednoduchá. Kromě velkého štěstí, abyste tím jediným výhercem červencové prémie byli právě vy, je potřeba si vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč, včetně české doplňkové hry Extra 6. Každý takový tiket se rázem dostává do losování o rentu 100 000 Kč na 2 roky, přičemž o vítězi rozhodnou sériová čísla tiketu.

Český pátek ale zdaleka není jediným důvodem, proč byste si mohli Eurojackpot vsadit. Aktuálně se jeho hlavní výhra vyšplhala na přibližných 900 milionů korun, které dokonce můžete vyhrát i s 1 sloupečkem za 60 korun. Plný tiket vám však kromě šance na českou prémii dává i 6x více šancí na výhru v základní hře. Navíc můžete trefit až 2 miliony v Extra 6. Tak ať to vyjde!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru