«

»

Eurojackpot: rekordně největší výhra padla před 3 lety a putovala do ČR!

Foto: 777cz.eu

Kdo ví, jak si dnes žije český eurojackpotový miliardář

V úterý 15. května 2018 už tomu byly tři roky, kdy padla historicky nejvyšší výhra loterie Eurojakcpot. Jackpot tehdy činil 2,466 miliardy korun a odnesl si ho český sázející. Ten svůj tiket vsadil v Pardubickém kraji, přičemž výhru mu přinesl náhodný tip, který za něj vyplnil tato šťastná výherní čísla – 12, 14, 18, 38, 46 a 9, 10. Svou výhru si výherce přijel do Sazky vyzvednout vlakem, kde dostal část výhry 270 000 korun a zbylé peníze mu byly poslány na účet.

Zajímavost: Ve Finsku lze vsadit tiket Eurojackpotu ve více lidech, výhra je poté rozdělena stejným dílem

I nyní se v Eurojackpotu hraje o částku vyšší než 2 miliardy korun. Vyhrát ji může kterýkoliv hráč z 18 evropských zemí, které jsou do loterie zapojeny. Výhru může získat jedinec, ale i více osob. Vsazení tiketu ve více osobách umožňuje například Finsko. Při následné výhře tiket garantuje, že peníze budou rozděleny stejným dílem mezi všechny sázející.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru