«

»

Eurojackpot: rekordně největší výhra padla před 3 lety a putovala do ČR!

Foto: 777cz.eu

Kdo ví, jak si dnes žije český eurojackpotový miliardář

V úterý 15. května 2018 už tomu byly tři roky, kdy padla historicky nejvyšší výhra loterie Eurojakcpot. Jackpot tehdy činil 2,466 miliardy korun a odnesl si ho český sázející. Ten svůj tiket vsadil v Pardubickém kraji, přičemž výhru mu přinesl náhodný tip, který za něj vyplnil tato šťastná výherní čísla – 12, 14, 18, 38, 46 a 9, 10. Svou výhru si výherce přijel do Sazky vyzvednout vlakem, kde dostal část výhry 270 000 korun a zbylé peníze mu byly poslány na účet.

Zajímavost: Ve Finsku lze vsadit tiket Eurojackpotu ve více lidech, výhra je poté rozdělena stejným dílem

I nyní se v Eurojackpotu hraje o částku vyšší než 2 miliardy korun. Vyhrát ji může kterýkoliv hráč z 18 evropských zemí, které jsou do loterie zapojeny. Výhru může získat jedinec, ale i více osob. Vsazení tiketu ve více osobách umožňuje například Finsko. Při následné výhře tiket garantuje, že peníze budou rozděleny stejným dílem mezi všechny sázející.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru