«

»

Eurojackpot už je dole. Německo si na svůj účet připsalo výhru přes 2,8 miliardy. Hráč z Česka trefil druhé pořadí a s ním přes 9 milionů

Foto: Sazka

V pátek 4. srpna měli hráči možnost hrát v Eurojackpotu o tučný balík peněz. Jackpot praskl a výhru 2 846 645 127 Kč si odnese hráč z Německa. Co je lepšího než miliardová výhra v Eurojackpotu, o kterou se nemusíte s nikým dělit? Možná se však jedná o tiket skupinové sázky. Od věci však nejsou ani trefy do nižších pořadí. Jak se to ostatně podařilo hráči z Česka, který se v den, kdy padl Eurojackpot, trefil alespoň do druhého pořadí a odnesl si výhru přes 9 milionů korun. O trefu se dělil s dalšími osmi hráči.

Eurojackpot už je zase dole

Výherní výsledky Eurojackpotu jsou jako na houpačce. Jednou jsou nahoře v miliardových výšinách, podruhé zas dole ve stovkách milionů. Ať tak či tak, u Eurojackpotu žádná výhra prvního pořadí nebude ztrátová. Nebo vy byste nechtěli trefit úterní jackpot 243 milionů? K zahození ostatně nejsou ani jednotky milionů. Nad výhrou devíti milionů z druhého výherního pořadí Eurojackpotu se může radovat hráč z Česka. Zatímco jindy může jít o výhru v řádu desítek milionů, v pátek 4. 8. se na výherní stupínek druhého postavilo hned několik hráčů. Kromě jednoho Čecha také hráči z Německa, kterých bylo hned 7. Dále se z výhry druhého pořadí radoval hráč z Dánska. Dohromady se jich na druhé příčce mačkalo 9, a tak se není čemu divit, že podle toho vypadá také výhra.

Ve Sportce se už dnes v neděli 6. srpna hraje o 173 milionů korun

A zatímco Eurojackpot v pátek 4. srpna padl, nemalý superjackpot Sportky přetrvává. Už dnes v neděli 6. srpna se hraje o 173 milionů, z toho přes 133 milionů tvoří jen bonus. V pátek se také naposledy losoval garantovaný milionář z Milionového léta – doplňkové hry, která ve Sportce probíhala každý pátek už od 2. června.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru