«

»

Eurojackpot ve výši 2 965 200 000 Kč padl a míří do Norska. Dnes se hraje o 247 milionů a apartmán v Rakousku v hodnotě 10 milionů k tomu

Foto: Sazka

Konečně se to někomu podařilo. Ačkoliv jsme doufali, že se výhra v Eurojackpotu poštěstí českému hráči, jásat může sázkař z Norska. V úterý 16. ledna trefil téměř třímiliardovou výhru. Není jasné, zda se jedná o jediného konkrétního šťastlivce, nebo o skupinu lidí, kteří sázeli prostřednictvím skupinové sázky. Výherci, případně výhercům samozřejmě gratulujeme. Dnes 19. ledna se hraje o 247 milionů korun. Zatímco tuto sumu můžete vyhrát už s jedním sloupečkem za 60 Kč, do hry o apartmán v Rakousku se dostanete jedině skrze plný tiket.

Tak na dně, jako je teď Eurojackpot, by si přál být každý! 

Také výherní výsledky Eurojackpotu, které spadly na samotné dno, mohou mít potenciál zabezpečit vás do konce života. Co byste dělali se čtvrt miliardou, kdybyste ji vyhráli? Třeba byste si pořídili apartmán někde v zahraničí. Mimochodem pro ten nemusíte trefit zrovna nedosažitelné první pořadí Eurojackpotu. Dnes 19. ledna je jako první prémie v novém roce zrovna ve hře. Apartmán má hodnotu 10 milionů korun a hrát o něj můžete jedině se vsazeným plným tiketem. Právě prémie, jako jsou tyto, dělají z Eurojackpotu ještě zábavnější hru.

A třeba právě teď se někomu podaří trefa do prvního pořadí

A jelikož jsou tipy do Eurojackpotu nevyzpytatelné, možná se právě dnes někomu podaří trefit do vybraného prvního pořadí. Loterie totiž mají i smysl pro humor. Ne jednou už se stalo, že výhra nedosažitelného pořadí přišla až po tom, co byla trefena. Dlouho, dlouho nic a pak bum a dvě trefy po sobě. Samozřejmě, že více se směje  první hráč, který první pořadí přistihl v plné síle. V případě Eurojackpotu však nikomu nebude vadit, když se do něj trefí v době, kdy je vybraný. Slovíčko „vybraný” má totiž v Eurojackpotu čtvrtmiliardový význam.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru