«

»

Eurojackpot ve výši 2 971 800 000 Kč padl a putuje k hráči do Dánska! Dnes se hraje o 248 milionů

Foto: Pixabay

Výhra v Eurojackpotu se v úterý 4. června usmála na hráče z Dánska. Vyhrál jediný tiket, ale klidně může jít o skupinovou sázku. Rozdělit téměř tři miliardy korun bude snadné. Respektive o bohatství nebude nouze ani v případě, kdyby ve výhře měly prsty i desítky hráčů. A jak byste výhru ve výši tří miliard mezi svá konta rozdělili vy?

Maximální Eurojackpot padl

Výherní výsledky Eurojackpotu byly v úterý 4. června opravdu maximální. Nakonec je trefil hráč z Dánska, který se na výherní první pořadí postavil sám. Většina lidí není ráda, když je někde sama. V tomto případě by ale samota nikomu nevadila. Mít výhru ve výši 2 971 800 000 Kč jen a jen pro sebe, to je dvojitý splněný sen. A jakáže čísla hráči výhru zajistila? Byla to čísla 1, 3, 24, 43, 49 a čísla 2 a 4, Výherci samozřejmě gratulujeme.

Hráči z Dánska bodovali i na druhém pořadí, kdy trefili výhru ve výši 191 311 416 Kč, a to hned 2x. Hráči z Česka byli úspěšní na poli doplňkové hry Extra 6, kdy její druhé pořadí ve výši 100 000 Kč trefili hned 6x.

Přinese někomu šťastná sedmička výhru ve výši stovek milionů?

Dnes, to je v pátek 7. června se hraje o 248 milionů. Ačkoliv je Eurojackpot úplně dole, ani tato jeho spodní hranice není vůbec zanedbatelná. Dnešní šťastná sedmička v datu může někomu, a třeba i hráči z Česka, přinést štěstí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru