«

»

Eurojackpot ve výši přes 1,5 miliardy padl, dnes se hraje o 252 milionů

Foto: Sazka

S Eurojackpotem  je to jako na houpačce. Co se letošního roku týče, padl už podruhé. Zatímco v úterý 16. ledna byl sestřelen ve výši 2 965 200 000 Kč a putoval do Norska, v pátek 9. února se vyšplhal do eurojackpotové poloviny. Výherce z Německa se mohl těšit z částky přes 1,5 miliardy korun. Výherci samozřejmě gratulujeme. Dnes, to je v úterý 13. února se v Eurojackpotu hraje o 252 milionů. I to je suma, která svádí ke vsazení.

Zdalipak se na Čechy usměje štěstí prvního pořadí?

Výherní výsledky Eurojackpotu umí být zářivé i bez prvního pořadí. Přesto je ono první pořadí pomyslnou metou všech sázkařů, kteří do hry neváhají vstoupit. U Eurojackpotu mají to štěstí, že nemusí sázet zrovna plný tiket, aby byli ve hře o plný jackpot. Klidně jej mohou trefit s jediným sloupečkem za 60 Kč. Ostatně miliony nenosí pouze první pořadí. O tom se přesvědčili Češi hned zkraje ledna, kteří se trefili do druhého i třetího výherního pořadí. Od té doby se v Eurojackpotu žádná větší česká výhra neudála. Dnes se tedy hraje o 252 milionů. A kdo by nechtěl na svém účtu přivítat čtvrt miliardy?

Už v pátek hra o apartmán za 10 milionů

Už v pátek 16. února můžete v Eurojackpotu hrát o luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 10 milionů. Pro ten už budou potřeba větší oběti – sázka plného tiketu, který vás vyjde na 400 Kč. S ním jste automaticky ve hře. Vylosované číslo tiketu nebo číslo internetové sázky pak vyhrává tuto nemalou prémii. A pokud o žádný apartmán nestojíte, nevadí. Vybrat si samozřejmě můžete peněžní ekvivalent výhry. Tento rok je to už druhá eurojackpotová prémie v pořadí a zároveň druhý luxusní apartmán v Rakousku, o který se hraje.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru