«

»

Fiktivní byt Supermana s reálnou adresou může být váš za 5,9 milionu dolarů

Foto: Pixabay

Chcete bydlet jako představitelé filmových superhrdinů? To klidně můžete, když trefíte velkou výhru ve Sportce. Klidně však můžete bydlet přímo tam, kde podle komiksů přebýval superhrdina Clark Kent –  v pátém patře Standish Arms Apartments v Brooklyn Heights. Tento byt fiktivního hrdiny má reálnou adresu i reálnou cenu – 5,9 milionu dolarů (zhruba 133 milionů korun).

Po výhře v loterii můžete dát volný průchod vaší fantazii

Milujete komiksy a svět super akčních hrdinů, jenže se to neslučuje s vaší realitou, ve které máte co dělat, abyste vydělali dostatek peněz a na žádné další aktivity vám nezbývá moc času? Až vám sázka přinese výherní výsledky Sportky, můžete být v komiksech ponořeni od rána do večera. A co víc – dokonce můžete koupit byt na adrese, na které podle komiksů přebýval Clark Kent. Jedná se o byt na adrese  páté patro Standish Arms Apartments v Brooklyn Heights. Právě tato adresa se velmi často objevovala v komiksech jako adresa, na které ve svých počátcích přebýval Clark Kent. Budova, ve které bude tento byt k dispozici, se dokonce mihla ve filmovém zpracování Supermana, konkrétně v epizodě o zloději z lana, který vtrhne do Kentova bytu a ve skrytém prostoru najde Kentův kostým Supermana. Byt se podle nejnovějších zpráv bude prodávat a jeho cena je stanovena na 5,9 milionu dolarů. Byt na ploše 2400 čtverečních stop nabízí čtyři ložnice, tři koupelny, vysoké stropy a rozměrná okna, která dovnitř vpouštějí dostatek světla.

Vaším sousedem může být Matt Damon

Výhra ve Sportce vám nejenže umožní hrát si na akční superhrdiny, nýbrž s nimi i sousedit. V budově z roku 1903 byste po koupi bytu dokonce sousedili s představiteli superhrdinů – například s Mattem Damonem (představitel Jasona Bournea) nebo s Johnem Krasinskim, který hraje analytika CIA Jacka Ryana. No nekupte to!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru