«

»

Hledáte neobvyklou práci? Pak můžete pracovat jako profesionální odháněč racků!

Foto: Pixabay

Když vyhrajete ve Šťastných 10 miliony a budete hledat nové místo k bydlení nebo k dovolené, určitě se nestěhujte do anglického města Blackpool. To je totiž, stejně jako řada jiných pobřežních měst, plné otravných racků. Místní zoologická zahrada je už bezradná, a proto se teď odhodlala k neobvyklému kroku. Vypsala pracovní inzerát s tím, že shání profesionálního odháněče racků. Pokud tedy hledáte neobvyklou práci, je tohle trefa do černého.

Zvládli byste celý den v kostýmu opeřence?

Výherní výsledky Šťastných 10 vám umožní dělat cokoliv a třeba si zkusit něco, k čemu byste bez peněz na účtu ani nepřičichli. Zkoušet nové věci však můžete i v době, kdy se vám výhra v loterii obloukem vyhýbá. Jak už jsme zde naťukli, zoologická zahrada v anglickém městě Blackpool hledá někoho, kdo bude pomáhat v oddělení pro návštěvníky. Pokud byste hádali, že chtějí, ať prodáváte suvenýry, byli byste na omylu. Zoologická zahrada má v úmyslu dotyčné přihlášené převléct do ptačího kostýmu. Jejich hlavní náplní práce pak bude odhánění otravných racků. A to nejen od venkovních stolů pro návštěvníky, nýbrž i od misek s krmivem pro zvířata zoologické zahrady. Racci v tomto městečku už překročili veškeré únosné hranice a vy můžete být tím, kdo je vyvede z jejich drzosti. Zvládli byste takhle odhánět racky celý den a ještě navíc v kostýmu? Pro někoho by to mohl být relax… mít na starosti jen tohle, nemyslíte?

Plat za odhánění racků zoologická zahrada nezveřejnila

Plat za profesi profesionálního odháněče racků zoologická zahrada bohužel nezveřejnila. Nebude to určitě žádná dech vyrážející suma. I tak ale trváme na tom, že v případě stále nepřicházející výhry ve Šťastných 10 je to dobrý tip na to, jak učinit svůj život zajímavějším. No kdo může o sobě říct, že se živí tím, že profesionálně odhání racky?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru