«

»

Hodinky Sylvestera Stallona se mohou vydražit až za sto milionů!

Foto: Pixabay

Nosíte rádi hodinky? Pokud se tato vaše vášeň setká s tučnou výhrou v loterii Sportka, můžete se zúčastnit aukce v New Yorku 5. června, kde se bude dražit speciální sbírka hodinek hollywoodské hvězdy Sylvestera Stallona. Ve sbírce jsou i nenošené hodinky Patek Philippe Grandmaster Chime, u nichž odborníci odhadují výslednou cenu na 58 až 116 milionů korun.

Sylvester Stallon vnímá hodinky jako odměnu za svůj úspěch

Možná, že až trefíte výherní výsledky Sportky, čas vás přestane zajímat. To ale ještě neznamená, že na ruce nemůžete mít luxusní hodinky. Třeba budou z osobní sbírky Sylvestera Stallona. Ostatně také on věří, že u hodinek nejde jen o čas. Jde o to, abyste se díky nim orientovali v tom, zda se nacházíte na správném místě. Hodinky vždy vnímal jako odměnu za své vynaložené úsilí. Ve své sbírce, kterou nabídne k prodeji už 5. června, má hodinky značky Cartier, Rolex, Panerai, Audemars Piguet a další. Dokonce v ní jsou takové, které se objevily ve filmovém trháku Expendables: Postradatelní 2.

Hodinky Sylvestera Stallona se už v minulosti dražily

Po výhře ve Sportce se můžete dostat k úžasným věcem. Třeba k hodinkám slavných celebrit. V minulosti už se hodinky tohoto akčního hrdiny dražily. Aukci tehdy obstarávala aukční síň Sotheby´s  a kupec za ně zaplatil v přepočtu 350 tisíc korun. U této položky se však očekává mnohem vyšší částka. Ačkoliv jsou hodinky součástí jediné unikátní sbírky, dražit se budou zvlášť. Každý kupec si tak může přijít na své. Je velmi málo pravděpodobné, že se najde někdo, kdo ze své peněženky vydá tolik, aby tyto vzácné kousky udržel pohromadě. Ať tak či tak, hodinky Sylvestera Stallona můžete na ruce nosit i vy… pokud do 5. června trefíte miliony.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru