«

»

Hosté jedné italské restaurace dostanou láhev červeného vína zdarma za to, že u vchodu odloží svůj mobilní telefon

Foto: Pixabay

Ani výhra v loterii Šťastných 10 není zadarmo. Co ale můžete zadarmo mít, tak láhev červeného vína. Platí to v italské restauraci Verona, kde vám k jídlu přinesou zdarma láhev červeného vína, pokud hned u vchodu odložíte svůj mobilní telefon. Majitel restaurace Angelo Lella si od toho slibuje navození mnohem přátelštější atmosféry. Podle něj hodně lidí bezděčně visí na mobilu a opravdově si neužívají toho, koho mají vedle sebe.

Příjemný digitální detox

Výherní výsledky Šťastných 10 vám mohou přihrát finance na nový mobilní telefon. Anebo se na chvíli rozhodnete žít bez něj na pustém ostrově. Digitální detox si můžete vyzkoušet v severoitalské Veroně, kde jej jedna restaurace podporuje. Šéf podniku Angelo Lella věří, že neexistuje žádný důvod pro to, aby někdo kontroloval svůj mobilní telefon každých pět minut. A protože se hodně lidí svého mobilu dobrovolně vzdát neumí, nabízí jim tuto možnost výměnou za láhev červeného vína. Je rád, že na to většina jeho zákazníků slyší. Od té doby, co tuto možnost začal nabízet, vznikla v jeho podniku řada nových přátelství a panuje tam mnohem lepší atmosféra.

Možná se také naučíte fungovat bez mobilu

Po výhře ve Šťastných 10 se možná také naučíte fungovat bez mobilního telefonu. Možná i proto, že budete mít řadu nových aktivit, kterým se budete věnovat radši než bezhlavému brouzdání na internetu. Také nebudete muset mobilní telefon kontrolovat kvůli času  a už vůbec ne kvůli vašeho šéfa. Budete svobodní jako hosté této jedinečné italské restaurace, která k jídlu podává i možnost oprostit se od digitální zátěže.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru