«

»

Hra Šťastných 10 také umí rozdávat miliony!

Foto: sazka.cz

V Jihomoravském kraji nadělovaly kačky ze Šťastných deset štědře

Šťastných deset kačenek od Sazky opět nadělovalo peníze a teď před Vánoci je rozhodně každá kačka dobrá. Tentokrát se stal výhercem a novým milionářem šťastlivec z Jihomoravského kraje. Ten vsadil osm svých čísel na večerní losování až na šest večerů dopředu, a to i s Šancí milion a Královskou hrou. A jelikož byly kačky ze Šťastných 10 opravdu štědré, tak neznámý výherce získal přesně 1 milion korun.

Takové štěstí by chtěl mít teď před Vánoci snad každý. Rodiče by své ratolesti obdařili více dárky a mladí by se vydali poznávat svět anebo by investovali do bydlení. Je však úplně jedno, za co by se peníze utratily, udělaly by velkou radost tak i tak. A výherce může nový rok přivítat jako málokdo, a to jako milionář. A víte, co se říká: “Jak na Nový rok, tak po celý rok!“ Třeba by tato vysoká výhra nemusela být poslední a v průběhu 12 měsíců by se mohlo poštěstit znovu. Třeba vám!

4.3/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru