«

»

Hráč Sportky v pátek trefil 27,3 milionu korun z prvního tahu prvního pořadí. V neděli se hraje o 144 milionů korun

Foto: Sazka

Říká se, že když jeden dělá dokola ty samé věci, nikdy se nedobere odlišného výsledku. To ale nemusí platit ve Sportce, kde sázíte na svá oblíbená čísla a vychýlení z tohoto rituálu by mohlo znamenat, že tato čísla padnou zrovna v době, kdy se rozhodnete pro změnu. Možná o tom ví své také hráč, který v pátek 21. července ze hry Sportka vycucal přes 27 milionů. Výherní byla čísla 10, 11, 16, 24, 27 a 47. Tento den byl navíc prémiovým pátkem Milionového léta. V bonusu, pro který by hráč potřeboval navíc i číslo 2 jako poslední číslo Šance, je stále přes 118 milionů.

V neděli se hraje o 144 milionů

Když jsou výherní výsledky Sportky nabité k prasknutí, člověk si pak ani nevšimne, že z jackpotu prvního tahu prvního pořadí jen tak zmizí přes 27 milionů korun. Přesně to se stalo při pátečním slosování 21. července, kdy zatím ještě neznámý hráč čísly 10, 11, 16, 24, 27 a 47 trefil první tah prvního pořadí a v něm přesně 27 358 117 Kč. Škoda jen, že k této kombinaci nezaškrtl také číslo 2 jako poslední číslo Šance. To by mu totiž hodilo rekordní superjackpot. V neděli 23. července se ve Sportce hraje o superjackpot 144 milionů korun. Z toho přes 118 milionů tvoří jen zatím nedosažitelný bonus. Spolu s ním doporučujeme mířit na druhý tah prvního pořadí, ve kterém pořád zůstávají desítky milionů korun.

Už je dva prémioví milionáři

V pátek, kdy padlo letos už několikáté první pořadí, se mimo jiné hrálo o prémiový milion z Milionového léta. Pro jednoho šťastlivce tato hra znamenala zaručený milion. Do konce této hry zbývá rozdat už jen dva poslední miliony. Hrát o ně můžete v pátek 28. července a v pátek 4. srpna.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru