«

»

Hráč ze Slovenska v Eurojackpotu zbohatl o 21,5 milionu korun, Čech bral ze třetího pořadí přes 2,2 milionu a dnes se hraje o 950 milionů

Foto: Sazka

Trefit první pořadí Eurojackpotu je velmi těžké, ale není to nemožné, o čemž ostatní hráče přesvědčil Čech 31. března, když si trefou do prvního pořadí namastil kapsy téměř 235 miliony korun. Ovšem pohádku o životě v bohatství umí vyprávět také výhry druhého a třetího pořadí. V pátek 19. května u jedné takové mohl usínat hráč ze Slovenska, který trefil druhé pořadí a s ním přes 21,5 milionu korun. Důvod k radosti měl také Čech, jehož čísla stačila na trefu třetího pořadí, ze kterého si odnesl přes 2,2 milionu korun. Dnes v úterý 23. května je ve hře 950 milionů.

Eurojackpot je dnes těsně pod miliardou

Necelá miliarda může být vaše, pokud dnes 23. května trefíte výherní výsledky Eurojackpotu v jejich plné kráse. Uhodnout musíte 5+2 šťastná čísla a k tomu se modlit, aby se k vám nepostavili další hráči. To je ale málo pravděpodobné, ostatně jako samotná výhra prvního pořadí. Nicméně zázraky se dějí, o čemž svědčí i minulá výhra v Eurojackpotu, která putovala k našim sousedům na Slovensko. Slovenský hráč trefil druhé pořadí Eurojackpotu a společně s hráči z Dánska (1x) a Švédska (1x) si v pátek 19. května odnesl výhru 21 514 630 Kč. A s tím už se dá  krásně vyjít po zbytek života. Dobrou zprávou je, že na rozdíl od českých hráčů, on nemusí výhru danit. Slovenské výhry v loterii, sázkách a jiných podobných hrách, které jsou provozovány na základě povolení vydaného podle zvláštního předpisu, jsou od daně z příjmu osvobozeny v plné výši.

Ani dva miliony nejsou k zahození

Vzhledem k tomu, že každá výhra v loterii, tu v Eurojackpotu nevyjímaje, je jen velmi málo pravděpodobná, je úspěch trefit alespoň něco. A proto i trefa do třetího pořadí je pořádná. Štěstí na ni měl minulý pátek 19. května Čech, který se na tuto příčku postavil společně s hráči z Německa (7x), Dánska (1x) a Polska (1x) a odnesl si výhru 2 278 513 Kč. Poměrně nízká výhra je důsledkem toho, že bylo na třetí příčce poněkud přeplněno.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru