«

»

Hráči Eurojackpotu měli na výhry suchý únor

Foto: Sazka

Do února vstupoval Eurojackpot s 238 miliony korun, s únorem se nakonec loučil a v kasičce měl 470 milionů korun. O Eurojackpot výherní výsledky se mohli hráči v únoru snažit celkem 8x, z toho jednou se hrálo o prémii Eurojackpotu.

Slosování Eurojackpotu vyšlo na Valentýna

Češi v Eurojackpotu výrazněji zabodovali až jeho druhé únorové slosování, které padlo na úterý 7. února a vybrali z něj 2x výhru druhého pořadí Extra 6, tedy 200 tisíc korun. O dost šikovněji se trefil hráč ze Slovenska, který si ten den odnesl výhru třetího pořadí hlavní hry – přes 6,7 milionu korun. Gratulujeme! V pátek 10. února bral český hráč výhru čtvrtého výherního pořadí – přes 135 tisíc korun. Dva hráči se trefili do druhého pořadí Extra 6 a ze hry si každý odnesl 200 tisíc korun. Na Valentýna se hrálo o 10 prodloužených romantických víkendů. V doplňkové hře Extra 6 pak bodoval ten sázkař, který si coby výhru odnesl 200 tisíc korun.

Eurojackpot padl ještě dříve, než se vyšplhal nad miliardu

V pátek 17. února padl Eurojackpot, který se tímto nepřehoupl ani přes miliardovou hranici. Výhru přes 954 milionů si odnesl hráč z Finska. Češi měli štěstí akorát tak na čtvrté výherní pořadí a částku v něm přes 87 tisíc korun (1x) a výhru druhého pořadí Extra 6 – 200 tisíc korun. V úterý 21. února si trefu do černého zopakovalo Dánsko s výhrou přes 237 milionů korun.

Zkrácený únor milionové výhry českým hráčům nenabídl

Ani předposlední eurojackpotové slosování, které vyšlo na pátek 24. 2. nebylo na české výhry nijak významné. Pouze dvěma Čechům na účtu přistála částka přes 68 tisíc korun z bramborového čtvrtého pořadí. Poslední slosování v úterý 28. února na tom nebylo lépe. Jeden hráč si ze čtvrtého výherního pořadí odnesl částku přes 56 tisíc korun. Únor byl pro leckoho suchý nejen na alkohol, nýbrž i na výhry.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru