«

»

Hráči ve Sportce ukořistili 2,7 a 13 milionů korun! Dnes se hraje o 68 milionů

Dnes 21. května se ve Sportce hraje o superjackpot 68 milionů. Z toho 58,7 milionu tvoří bonus, a proto hráči doufají, že kromě šesti čísel potřebných pro první pořadí trefí i sedmé číslo, jímž je poslední číslo Šance. To je totiž recept na superjackpot. I samostatné výhry prvního pořadí jsou však více než ucházející. Své o tom ví hráči z posledních slosování, kteří ze Sportky vyždímali 13 milionů a 2,7 milionu korun. Gratulujeme!

Aktuální jackpoty prvních pořadí se drží poměrně nízko

Kdo s výherními výsledky Sportky míří vysoko, ten bude z aktuálních jackpotů prvních pořadí Sportky docela zklamaný. Superjackpot Sportky činí 68 milionů, ale to jen proto, že poměrnou část z něj tvoří šťavnatý bonus přes 58,7 milionu korun. Jinak jsou samostatné jackpoty prvních pořadí poměrně nízko. V prvním tahu se hraje o 3,9 milionu, v druhém o 7,9 milionu korun. Za nízký stav prvního tahu může i poslední výhra ze středy 17. května, kdy hráč trefil čísla 1, 2, 7, 36, 41 a 44 a zbohatl o 13 158 245 Kč.

Ani poslední slosování Sportky 19. 5.  nebylo o výhru v prvním pořadí ochuzeno. Tentokrát se hráč trefil do prvního pořadí Šance, kde vybral přesně 2 774 820 Kč. Oběma výhercům gratulujeme a miliony jim tiše závidíme!

Nejvyšší výhrou letošního roku je výhra z poloviny března

Zatím nejvyšší výhrou Sportky v letošním roce  zůstává ta, která se podařila 15. března. Hráč tehdy trefil první tah prvního pořadí a s ním přes 2,3 milionu korun a k tomu i bonus Sportky ve výši přes 97 milionů. Je jasné, že takovou částku dnes nikdo nepřekoná. Klidně se ale právě dnes může hrát o druhou nejvyšší výhru ve Sportce. Stačí jen, abyste na svou stranu přetáhli notnou dávku štěstí.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru