«

»

I bez Sportky se můžete stát milionářem!

Foto: 777cz.eu

Sázení Sportky je jen jedna z možností stát se milionářem

Chcete se stát milionářem, a tak urputně sázíte a v televizi pravidelně bedlivě sledujete každé Sportka výsledky, štěstí však jakoby se vám vyhýbalo velkým obloukem? Nenapadlo vás ale i jiné řešení, než Sportka či kterákoliv jiná loterie? Třeba geniální nápad, který poté prodáte klidně za velké peníze?

Co takhle si ten milion namísto vsázení Sportky raději našetřit? Že to není možné? Pro ty, co mají v peněžence takzvaně “vítr“ to asi nemožné opravdu bude, ale pro ty, co s penězi umějí alespoň trochu hospodařit, to nebude takový problém. I pro jedince s průměrným platem to bude asi oříšek, jelikož všechny faktury (nájem, úvěr, pojištění, internet, televize, mobil, ale i strava…) musí platit sám. Pokud ale v domácnosti žijí dva lidé s průměrnou mzdou, 1 milion by mohli našetřit za 10 let!

Stačí, když si každý ze své mzdy dá bokem 4 167 korun! Jedinec by milionu se stejnou částkou docílil za 20 let, pokud by ale měsíčně mohl dát dvakrát tolik, i on za deset let bude mít naspořený milion. Jen málokdo se ale dokáže měsíčně o tolik peněz ochudit. Když si však spočítáte, kolik utratíte za tikety Sportky anebo jiné loterie, mejdany a další různé povyražení, částka bude možná ještě vyšší!

3.8/5 - (6 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru