«

»

I po výhře v loterii má ostatní lidi na prvním místě

Foto: Pixabay

David Lawrence bere loterii velmi vážně. Hraje ji se svou ženou a pokaždé s oblíbenými čísly jeho a jejího táty, kteří už oba zemřeli. Už v minulosti jim to přineslo výhru 12 000 liber a teď se na ně usmála dokonce větší výhra – 1 milion liber (zhruba 22 milionů korun). Ani tato výhra muži nepřehodila jeho priority. Ostatní lidé, kterým rád pomáhá, jsou u něj pořád na prvním místě. A na koho budete po výhře ve Sportce myslet vy?

V minulosti utekl hrobníkovi z lopaty a teď využívá každý okamžik k tomu, aby žil naplno

Výherní výsledky Sportky váš charakter vůbec změnit nemusí. Naopak! Můžete být ještě lepším člověkem, o což se snaží David Lawrence. Je to muž mnoha zájmů. Učí děti ve škole, angažuje se ve výuce paralympijského sportu boccia a snaží se pomáhat všem lidem v udržování jejich psychické kondice. David věří v přímou souvislost mezi pohybem a lepším psychickým zdravím. Proto ke sportu mladé lidi neustále vybízí. Po výhře v loterii dokonce na svém pozemku nechal postavit bláznivé golfové hřiště, které je k dispozici pro všechny, kteří o hru mají zájem. David si v minulosti sáhl na dno. Málem ho do hrobu dostala sepse, a tak je rád, že tak blízké setkání se smrtí přežil. Od té doby si ještě více uvědomuje křehkost bytí. Věří, že ho zachránil jeho otec, který už není mezi živými.

S výhrou má ještě větší plány

Aby se výhra usmála na člověka, který myslí především na ostatní, to se často nestane. David má opravdu široký rozptyl a jeho žena ho v tom podporuje. Oba věří, že andělskou ochranu nad nimi drží jejich otcové, kteří už jsou po smrti. S výhrou mají obrovské plány. Chtějí podpořit řadu charitativních projektů, dál se věnovat učitelství a sociálním službám. Jejich diáře praskají ve švech snad ještě více než před výhrou v loterii.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru