«

»

I po výhře v loterii můžete koupit šperky od Cartiera s téměř 100% slevou

Foto: Pixabay

Vyhrát ve Sportce neznamená začít s bezhlavým utrácením. Pořád můžete nakupovat ve slevách. A třeba se vám podaří podobný kousek, jako se podařil jednomu mexickému lékaři. Ten moc dobře ví, jak nakupovat šperky pro manželku. Pořídil jí náušnice od Cartiera v hodnotě přes 650 tisíc korun s téměř 100% slevou. Jak se později ukázalo, sleva 99,9 % byla velkým omylem francouzského klenotnictví. Ale jak i tento případ dokazuje, za chyby se platí.

Sleva byla na e-shopu vyhlášeného šperkařství nastavena špatně

Že by vám ani výherní výsledky Sportky nedovolily za šperky utrácet závratné sumy? To je otázka. Třeba této vášni s miliony na účtu propadnete. Jako uznávaný lékař nejspíš neměl Mexičan Rogelio Villarreal problém za šperk pro svou manželku utratit i desítky tisíc. Ovšem ani on by si nejspíš neprohlížel náušnice značky Cartier za stovky tisíc, kdyby k nim nebyla přiklepnuta zajímavá sleva 99,9 %. Náušnice, které měly hodnotu přes 650 tisíc korun, ho díky této slevě vyšly na pouhých 650 korun (po přepočtu). Neváhal ani minutu a šperk koupil. Jenže mu nebyly doručeny.

Šperkařství si svou chybu uvědomilo pozdě, ale přece

Výhra v loterii Sportka vám umožní za šperky utrácet více než obvykle. Respektive chodit nikde nemusíte a své šperky můžete nakupovat z pohodlí vaší nové vilky. O podobný nákup šperku pro svou manželku se snažil také mexický lékař. Cena náušnic i jejich obrovská sleva mu přišla zvláštní. Tímto nákupem však nic neriskoval. Jenže šperkařství na chybu přišlo a zákazníkovi se omluvilo s tím, že mu místo těchto náušnic pošle láhev dobrého sektu a omluvu. A samozřejmě, že mu vrátí peníze. To se však lékaři nelíbilo. Na statisícový šperk s takovou slevou už se začínal těšit. Proto se obrátil na úřad pro práva spotřebitelů. Nějakou dobu se takhle o náušnice přetahovali, ale nakonec lékař vyhrál a jsou jeho. Šperkařství Cartier si dá pro příště velký pozor na to, s jakou slevou bude své šperky prodávat.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru