«

»

I rok po výhře zůstává Edwin Castro normálním a skromným člověkem

Foto: Pixabay

Jak moc by se změnil styl vašeho života poté, co byste trefili tučnou výhru v loterii Sportka? Třeba takovou, která padla nedávno v neděli 10. prosince (přes 83 milionů korun)? Dovolili byste výhře, aby vás změnila? Edwin Castro ukazuje, že ani dvě miliardy dolarů, které trefil před rokem, nemusí ohnout váš charakter. Podle jeho blízkého okolí i nadála zůstává skromný a mimo pohledy veřejnosti.

Dům v japonském stylu v Altadeně prý koupil pro své rodiče

Výherní výsledky Sportky by vám jistě umožnily koupit si nějakou tu nemovitost. Výherce rekordního Powerballu Edwin Castro nakoupil už tři luxusní domy v celkové hodnotě přes 75 milionů dolarů. Sídlo v japonském stylu, které stojí symbolicky nedaleko čerpací stanice, ve které zakoupil výherní tiket, se ukázalo být darem pro jeho rodiče. Sídlo stálo 4 miliony dolarů a mimo veškerý luxus poskytuje i nádherný pohled na okolní pohoří San Gabriel. Ačkoliv je Edwin Castro na rozhovory s novináři skoupý, po roce od výhry ven prosakují jisté informace z jeho okolí. Například ta, že má Edwin mladšího bratra Jesseho a ten se mu stará o finance. Je totiž bankéřem a tak se nejspíš postará o to, aby se rodině peníze nerozkutálely. Jak totiž další zprávy hovoří, Edwin je velmi rodinně založený. Na své rodiče, kteří mu poskytli krásné dětství, nedá dopustit. A spoustu finanční pomoci daroval i okolním charitativním organizacím. Je to zkrátka dobrák.

Edwin Castro má slabost pro stará auta

Co si může fanoušek do veteránů, jejichž nákup, renovace a uložení dnes vychází na pořádný balík peněz, přát více než výhru ve Sportce? Edwin Castro staré vozy miluje. Miloval je už před výhrou, protože jeho rodina už před výhrou vlastnila a pořád si hýčká vintage zelené Porsche 911 SC ze 70. let, které je rodinným dědictvím. Od výhry byl Castro několikrát spatřen i v jiných starých vozech. Teď si to zkrátka může dovolit. Blízké zdroje také tvrdí, že si všichni v Castrově rodině dávají pozor na to, aby nebyli nikde viděni. Edwin Castro by si mohl užívat zhýralý život v barech a klubech, ale on se spíše drží spořádaného stylu života.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru