«

»

I ve Sportce je možné vyhrát miliony vícekrát za život

Foto: Sazka.cz

Pravděpodobnost, že milionové částky třeba ve Sportce vyhrajete vícekrát po sobě je malá, ale zcela nemožné to není. Čtěte…

Jste smolaři a ne a ne a ne kdykoliv, co kontrolujete Sportka výsledky, vyhrát miliony? Tak to asi nepokračujte ve čtení, ať nepuknete závistí. Proč? Existují totiž lidé, kteří milionové částky vyhráli nejednou za svůj život. Například Joan z USA vyhrála celkem čtyřikrát a nebyly to žádné zanedbatelné částky. Ta poslední se uskutečnila před sedmi lety a činila v přepočtu přes 200 milionů korun. Na takovéto číslo se vyšplhaly celkem i její předešlé výhry, postupně totiž vyhrála cca 60, 40 a 100 milionů korun.

Dále pak bývalý voják Ernest, který si ke svému důchodu přivydělával, aby se měli s manželkou o trochu lépe. Po setření vítězného losu ale s přivýdělkem přestal, v přepočtu totiž vyhrál více než 20 milionů korun. Štěstí pravděpodobně při něm zůstalo delší dobu, jelikož po několika týdnech vyhrál zase a dokonce i stejnou částku.

A jako posledního vám představíme pana Roberta, který během jednoho roku vyhrál v loterii podobné naší Sportce 2x přes 20 milionů korun, za které se zbavil dluhů, koupil si nový dům a motorku. Je snad více než jasné, že ani jeden ze šťastlivců si nezapomněli zkontrolovat své tikety, a proto ani vy nezapomínejte a sledujte Sportka výsledky každou středu a neděli.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru