«

»

Informace o výhře ve Sportce vám může přijít na e-mail

Foto: swns.com

Čtěte, od koho máte nevyžádanou poštu, může v ní být totiž výhra ve Sportce!

Pokud sázíte Sportku online na počítači nebo smartphonu, přijde vám na váš e-mail zpráva o přijetí sázky, stejně jako vám přijde gratulace k případné výhře. Vy proto nemusíte sledovat Sportka aktuální výsledky a dělat si starost o to, kam jste vsazený tiket dali a abyste ho neztratili. Musíte si však dávat pozor, abyste e-mail s oznámením loterijní výhry nesmazali, tak jako málem sedmapadesátiletý Bill Mullarkey žijící v anglickém městě Coventry.

Ten totiž se svou ženou Catherinette (56) vyhrál 1 milion liber, což činí zhruba 29 milionů korun. William si nejprve myslel, že e-mail, kde mu oznamovali výhru, je jen spam a chtěl jej smazat. Naštěstí ho jeho vnučka donutila zprávu otevřít a on si tak o své výhře přeci jen přečetl. Pro jistotu zavolal ještě na linku loterie, kde mu výhru potvrdili. “V dalším okamžiku jsme všichni začali křičet radostí a na oslavu si dali šálek čaje,“ říká William.

Pár si chce za výhru postavit dům na Karibských ostrovech a trávit tak půl roku tam a druhou půlku v Coventry. Dále chtějí splatit veškeré své úvěry a pomoci synovi Cath, který je po autonehodě paralyzován od pasu dolů. Chtějí mu zaplatit předělání jeho bytu a upravení auta, které dennodenně používá. I vy byste se z tohoto příběhu měli poučit a pokud si nejste jisti, že počítačové zprávy budete číst všechny, raději si i váš vsazený tiket Sportky překontrolujte i osobně, ať vám náhodou milionová výhra neuteče.

2/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru