«

»

Jackpot Sportky nepadl a zvyšuje se na 266 mega!

Foto: Sazka.cz

Nedělní Sportka vyrobila díky 2x druhému místu 2 milionáře

Vsadili jste si nedělní Sportku? Pak jste mohli maximálně vyhrát něco přes 1 milion korun za 2. pořadí v I. tahu anebo 100 000 korun za 2. pořadí v Šanci. Lepší to být zkrátka tuto neděli 9. července nemohlo. Sportka výsledky totiž ani tentokrát neudělaly z nikoho multimilionáře, který by byl obdarován pro mnohé nepředstavitelnou sumou 262 milionů korun.

Aktuální jackpot se tak zase navyšuje na 266 milionů. Ve hře je taktéž předpokládaných 43,3 a 13,8 milionů za první místa anebo 700 tisíc a 2,75 milionu za místa druhá. Půjdete příště do toho? Pak nezapomeňte, že příležitost trefit jakékoliv pořadí je už od 1 sloupečku za 20 Kč. Jestliže ale máte zálusk na jackpot, musíte vsadit plný tiket za 220 korun.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru