«

»

Jackpot Sportky přesáhl 100 milionů korun!

Foto: Sazka.cz

V neděli se ve Sportce hraje o 105,7 milionů Kč

Pravidelní sázkaři hrají Sportku bez ohledu na předpokládané výhry, ti ostatní možná čekají na vhodnou příležitost. A jak se zdá, ta by mohla být právě teď. Jackpot Sportky totiž přesáhl 105 milionů Kč a ty už by se rozhodně vyplatilo vyhrát. K tomu, aby se vám to podařilo, potřebujete ale uhodnout nejenom všech 6 čísel (bez využití dodatkového), ale zároveň trefit i poslední číslo v doplňkové hře Šance. Navíc musíte mít vsazený plný tiket Sportky za 220 korun.

V opačném případě vyhrajete za 6 čísel “pouze” 1. pořadí. Ani to by ale nebylo marné. V obou tazích za něj aktuálně můžete získat přes 10 milionů. Takže vsadíte si? Pokud ano, pak to musíte stihnout před nedělním losování nejpozději do 19 hodin. Hodně štěstí!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru