«

»

Jackpot Sportky přesáhl 100 milionů korun!

Foto: Sazka.cz

V neděli se ve Sportce hraje o 105,7 milionů Kč

Pravidelní sázkaři hrají Sportku bez ohledu na předpokládané výhry, ti ostatní možná čekají na vhodnou příležitost. A jak se zdá, ta by mohla být právě teď. Jackpot Sportky totiž přesáhl 105 milionů Kč a ty už by se rozhodně vyplatilo vyhrát. K tomu, aby se vám to podařilo, potřebujete ale uhodnout nejenom všech 6 čísel (bez využití dodatkového), ale zároveň trefit i poslední číslo v doplňkové hře Šance. Navíc musíte mít vsazený plný tiket Sportky za 220 korun.

V opačném případě vyhrajete za 6 čísel “pouze” 1. pořadí. Ani to by ale nebylo marné. V obou tazích za něj aktuálně můžete získat přes 10 milionů. Takže vsadíte si? Pokud ano, pak to musíte stihnout před nedělním losování nejpozději do 19 hodin. Hodně štěstí!

4.7/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru