«

»

Jak Češi rozehráli lednový Eurojackpot?

Foto: Sazka

Se starým rokem se Eurojackpot loučil a do ledna vstupoval s jackpotem 2 794 000 000 Kč. Na konci ledna měl v jackpotu něco přes jednu miliardu korun. Eurojackpot se v lednu losoval celkem 9x, z toho jednou se hrálo o prémii.

První české milionové výhry padly zkraje měsíce

Hned první slosování v novém roce 2024 – úterý 2. ledna, se neslo ve znamení české výhry. Jeden český hráč trefil třetí pořadí a s ním 4,3 milionu korun. Na příčce nestál sám, nýbrž společně s hráči z Německa (5x), Španělska (1x) a Finska (1x).

V pátek 5. ledna byla nejvyšší výhrou ta z druhého výherního pořadí ve výši přes 58,7 milionu korun. Odnesli si ji hráči z Německa (7x), Nizozemska (1x) a Španělska (1x). Ačkoliv by si i čeští hráči přáli umístit se na tomto milionovém pořadí, museli si tento den vystačit s výhrou přes 3,3 miliony ze třetího pořadí. Spolu s hráčem z Česka stáli na příčce také hráči z Německa (9x), Dánska (1x), Nizozemska (1x), Norska (2x), Itálie (1x), Polska (1x) a Finska (1x). Zkrátka bylo na tomto stupínku narváno. Mimo tuto výhru Češi trhli také dvě výhry v Extra 6 ve výši 200 tisíc korun.

V úterý 9. ledna se z druhého výherního pořadí vlivem rostoucího jackpotu rozdávaly velké výhry – ve výši přes 126 milionů korun. Češi na tyto částky nedosáhli. Jednomu z nich udělaly radost alespoň výherní výsledky Eurojackpotu ze 4. výherního pořadí ve výši přes 130 tisíc korun.

Eurojackpot hráče dlouhou dobu napínal, padl až v polovině ledna

V pátek 12. 1. by se napětí ve hře Eurojackpot dalo krájet. Jackpot dosahoval svého maxima a sázky jely ve velkém. Ani tento den však třímiliardová výhra nepadla. Češi se radovali maximálně ze 4. pořadí a výhry přes 120 tisíc korun.

Eurojackpot vysoký 2 965 200 000 Kč padl až v úterý 16. ledna. Byla k tomu zapotřebí čísla 6, 19, 32, 39, 42, 4 a 9. Radovat se z něj mohl hráč z Norska. Čechům připadla výhra 4. výherního pořadí ve výši přes 84 tisíc korun. Tři hráči trefili i druhé pořadí Extra 6 a s ním 200 000 Kč.

V pátek 19. ledna se hrálo o prémii – apartmán v Rakousku. Češi bodovali na čtvrtém pořadí, když trefili výhru přes 93 tisíc korun (1x).

Ani v úterý 23. ledna na Čechy nečekalo žádné větší překvapení. Dva z nich si ze čtvrtého výherního pořadí odnesli výhru přes 73 tisíc korun. V pátek 26. ledna Češi ze hry Extra 6 vytáhli 2x 200 tisíc korun.

Poslední eurojackpotové losování v měsíci připadlo na úterý 30. ledna. Češi z něj dostali maximálně jednu výhru ze čtvrtého pořadí ve výši přes 209 tisíc korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru