«

»

Jak chytře naložit s miliony z Eurojackpotu?

Foto: investicniweb.cz

Milionovou eurojackpotovou výhru nemusíte utratit jen za luxus, můžete s ní zabezpečit i své blízké…

Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste udělali s penězi vyhranými v Eurojackpotu? Všechno byste utratili nebo uložili na bankovní účet? Jeden anonymní muž z Velké Británie se na internetu svěřil s tím, že s výhrou, v přepočtu více než 65 milionů korun, se nikomu nepochlubil. Dokonce ani jeho žena netuší, kolik opravdu vyhrál. Všem totiž přiznal jen zlomek částky a to zhruba 6 milionů korun, za které si koupili nové auto, zaplatili hypotéku a další drobné věci.

Zbytek peněz uložil na bankovní účet, o který se mu navíc stará finanční poradce. A proč tak učinil? Chce takto zajistit manželčin život, kdyby se mu cokoliv stalo. Také byste rádi finančně zajistili své nejbližší, kdyby se s vámi něco přihodilo? Tak příliš neotálejte a také zkuste vsadit Sportku nebo Eurojackpot. Výsledky vylosovaných čísel najdete na hlavní stránce a může se stát, že zrovna vy budete mít štěstí a vyhrajete jackpot, v kterém je nyní více než 750 milionů korun.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru