«

»

Jak dlouho už se Sazkou sázíte Sportku?

Foto: ap.org

Jste v sázení Sportky nováček anebo už zkušený sázkař?

Sázíte se Sazkou už několik let Sportku a stále nic? Každý losovací den sledujete večer televizi a čekáte, zda z vás nové Sportka výsledky udělají boháče, ale neustále nemáte štěstí? Zkuste vydržet a nepřestávat, tak jako floridští manželé pětapadesátiletý David a sedmdesátiletá Maureen.

Ti sázeli zhruba tři desítky roků a až v loňském roce konečně vyhráli závratnou sumu. Ta činila v přepočtu přes 36 miliard korun. Na vítězný tiket se ale skládali další dva lidé, a tak se vyhraná částka dělila třemi. Manželé tak dostali cca 12 miliard korun. Na výběr peněz měli výherci dvě možnosti, získat celou částku pokud si výhru nechají vyplácet ročně po dobu 30 let anebo ji vybrat najednou s tím faktem, že každý dostane “jen“ přes 7 miliard korun.

3.7/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru