«

»

Jak lze vyhrát Superjackpot ve Sportce?

Foto: Sazka.cz

Pro aktuální Sazka výsledky klikněte na vrchní menu

Proč sázet ve Sportce plný tiket?

Sportka vám nabízí možnost vsadit si na jednom tiketu 1 až 10 sloupečků, každý aktuálně za 20 Kč. Je pochopitelné, že s vyšším počtem sloupečků se úměrně zvyšuje také vaše šance na výhru. Ať už jich vsadíte jakýkoliv počet, každý vám může vynést výhru za 1. až 5. místo, a to na I. anebo II. tah. Jestliže si navíc vsadíte doplňkovou hru Šance, můžete vyhrát i v ní.

Pokud kliknete zde na SPORTKA aktuální výsledky a výhry online, dozvíte se nejenom, jaká čísla byla tažena, ale právě také jaké výhry a v jakém počtu si hráči za různá pořadí odnesli. Navíc si zde můžete zjistit předpokládané výhry na první až páté pořadí na příští tahy.

POZOR ALE! Ten nejvyšší jackpot, který se uvádí jako SUPERJACKPOT a jsou na něj reklamy v televizi, rádiu nebo v novinách, můžete vyhrát jen v případě, že vsadíte plný tiket 10 sloupečků za 200 Kč + hru Šance za 20 Kč, celkem tedy za 220 Kč.

Jakým způsobem se vyhraje Sportka Superjackpot ?

V prvé řadě musíte uhodnout všech 6 čísel v jednom sloupečku (bez použití dodatkového čísla). Tím máte jistou výhru za 1. pořadí. Superjackpot ale vyhrajete jen v případě, že zároveň trefíte poslední číslo v doplňkové hře Šance. Vzhledem k tomu, že čísel od nuly po devítku je 10, Supejackpot vyhraje v průměru každý desátý sázkař, který chytne 1. místo.

4.9/5 - (11 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru