«

»

Jak přesní byli hráči v tipování zářijových výher Sportky?

Foto: Pixabay

Do měsíce září vstupovala Sportka docela skromně. V jackpotu měla 34 milionů, z toho přes 16 milionů tvořil jackpot. Se zářím se loučila s nashromážděným jackpotem 69 milionů (z toho 43,5 milionu korun tvořil bonus). V září se Sportka losovala 13x a hrálo se o dvě zářijové prémie.

Výhrám se dařilo už zpočátku měsíce

V pátek 1. 9. Sazka započala herní měsíc prémií o 1 milion korun v rámci svého Babího léta. V hlavní hře to nebylo o nic horší, naopak o dost lepší. Hráč se trefil do prvního tahu prvního pořadí a z trezoru Sazky vybral přes 7,1 milionu korun. O slosování později v neděli 3. 9. přišla podobně velká trefa, tentokrát z prvního pořadí Šance – výhra přes 7,6 milionu korun šla do kapsy jedinému  hráči!

Nejvyšší výhrou září byla ta ve výši přes 21 milionů

Výhra prvního pořadí se nenechala dlouho prosit ani čtvrté zářijové slosování – 8. září, kdy čísla 3, 15, 17, 27, 36 a 49 z druhého tahu přinesla šťastlivci výhru přes 21,3 milionu korun. Jaké to je trefit chvíli předtím vybraný jackpot, v neděli 10. září zjistil hráč, který z druhého tahu prvního pořadí vymačkal alespoň 1,9 milionu korun. I takové výhry se samozřejmě počítají. Výherní výsledky Sportky se na cenu vašich životních plánů zkrátka neptají.

Druhá půlka měsíce už byla méně výherní

Ve středu 13. září se hráči museli spokojit s výhrou rovného jednoho milionu z prvního tahu druhého pořadí. Ve středu 20. 9. měli podobné štěstí jiní dva hráči, kteří rovný milion trefili pro změnu z druhého tahu druhého pořadí.

V pátek 22. září se opět hrálo o podzimní prémii – 1 MILION z Babího léta a byla to jediná milionová výhra ve Sportce toho dne. Ve středu 27. září opět padl jeden milion z prvního tahu druhého pořadí a v pátek 29. září se tahy akorát prohodily. Milion padl ve druhém tahu druhého pořadí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru