«

»

Jak stoprocentně vyhrát ve Sportce?

Foto: pixabay.com

Co udělat pro jistou výhru 1. místa ve Sportce?

Sázíte Sportku a pořád nic? Výhra se vám vyhýbá jak čert kříži? Přemýšleli jste už nad tím, jak udělat, aby vám Sportka určitě přinesla 1. místo a třeba i další ostatní? Co takhle vsadit všechny možné kombinace? Pravdou je, že byste se museli pořádně plácnout přes kapsu, jelikož možných kombinací Sportky je téměř 14 milionů, přesněji 13 983 816! A s 20 korunami za jeden vsazený sloupec to udělá opravdu obrovskou sumu.

» » » SPORTKA AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY A VÝHRY ONLINE « « «

Stejný nápad měl před lety i Stefan Mendel, který vsadil všechny možné kombinace na výhru, a to nejen jednou. Před 31 lety sehnal Mendel investory pro svůj nápad a společně tak skoupili přes 3,7 milionů kombinací, které ve hře Australian Lottery bylo možné vsadit. Po vyplacení všech svých investorů Mendelovi zbylo zhruba 2 a čtvrt milionu korun. V Austrálii po této výhře vytvořili zákony, které znemožnily, aby se něco podobného opakovalo.

Mendel se tedy přesunul do Virginie, kde o 6 let déle vsadil více než 7 milionů kombinací. Musel ale počkat na dobu, až jackpot překročí v přepočtu alespoň 550 milionů korun. Čekal více než 12 týdnů a pak vsadil. Očekávané 1. místo mu přineslo 600 milionů korun! Teď už dal se sázením pokoj a své vyhrané peníze si užívá na jednom ostrově v Pacifiku.

Ačkoliv se to může někomu zdát nelegální, tak se mýlíte. Opravdu je možné skoupit tolik tiketů a vsadit všechny možné kombinace, tedy pokud máte tolik peněz. Například ve Sportce by musel jackpot dosáhnout alespoň 280 milionů, aby se vám váš vklad vrátil. A hlavně by ho nesměl trefit někdo s vámi, jinak by se totiž půlil.

2.4/5 - (17 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru