«

»

Jak to v březnovém Eurojackpotu dopadlo s českými výhrami?

Foto: Sazka

Do března vstupoval Eurojackpot s částkou 431 milionů korun. S březnem se loučil a v trezoru měl 1 366 000 000 Kč. V březnu se o Eurojackpot výherní výsledky hrálo celkem 9x, z toho jedenkrát se hrálo o prémii – apartmán v Rakousku v hodnotě 10 milionů.

Milionové výhry na sebe nenechaly dlouho čekat

Nejvyšší výhrou prvního březnového losování Eurojackpotu, které připadlo na pátek 1. března, byla částka přes 22 milionů. Tu si ale rozdělili hráči z Německa (1x) a Norska (1x). Češi se museli smířit se čtvrtým pořadím, z něhož dva hráči vytáhli přes 77 tisíc korun. Potěšující byla i výhra druhého pořadí Extra 6 (1x) ve výši 200 000 Kč.

V úterý 5. března už to bylo o milionech. Čech trefil třetí výherní pořadí a s ním přes 3,3 milionu korun. Spolu s ním na příčce viseli hráči z Norska (2x), Španělska (1x) a Finska (1x).

Březnový Eurojackpot nedosáhl ani na miliardu

V pátek 8. března padl Eurojackpot ve výši 772 560 402 Kč a putoval do Německa. Padaly i výhry druhého a třetího pořadí, bohužel žádné z nich se neúčastnili hráči z Česka.

Padlo dvoumilionové první pořadí Extra 6

V úterý 12. března byli Češi opět na koni. Trefili celé šestičíslí doplňkové hry Extra 6 a s ní rovné dva miliony (1x). Brali i výhru druhého pořadí Extra 6 (1x) a bodovali také v hlavní hře na čtvrtém pořadí, kde brali částku přes 145 tisíc korun (1x).

V pátek 15. března si Češi znovu pochutnávali na výhře. Tentokrát jeden z nich trefil, respektive byl jeho tiket vylosován jako výherní pro prémii v hodnotě 10 milionů. Dále Čech trefil třetí výherní pořadí a s ním přes 6 milionů. Spolu s ním na příčce stáli také hráči Norska (1x), Německa (1x) a Slovenska (1x).

V úterý 19. března zajistilo koncové pětičíslí tiketu jednomu hráči výhru v Extra 6 ve výši 200 000 Kč. V pátek 22. března se dělo to samé.

Ačkoliv se Češi určitě při sázkách činili, z páteční hry 26. března si odnesli pouze výhru čtvrtého pořadí ve výši přes 151 tisíc korun. A to je z březnových výher všechno. V porovnání s jinými měsíci na tom březnový Eurojackpot nebyl vůbec špatně.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru