«

»

Jak zjišťujete, zda jste vyhráli ve Sportce?

Foto: valottery.com

Kontrolujete si tikety Sportky sami nebo spíše důvěřujete obsluze v trafice?

Jak a kdy kontrolujete své vsazené tikety? Na Sportka aktuální výsledky koukáte živě v televizi, na internetu nebo si později jen necháte zkontrolovat tiket v terminále na jednom z prodejních míst?

Žena Merry Thomas z Virginie, USA, si svůj los nechala zkontrolovat v terminále obchodu, kam šla se svým pracovním kolegou, aby mu názorně předvedla, jak se to dělá. K jejímu úžasu zjistila, že přítel vyhrál v přepočtu přes 250 korun a ona více než 23 milionů korun!

Na vybrání vyhraných peněz měla na rozdíl od naší Sportky dvě možnosti. Celou sumu mohla dostat ale jen v případě, že si ji nechá vyplácet zhruba 30 let. Nebo mohla vybrat jen cca 14,5 milionu korun před zdaněním. Co s penězi udělá, zatím ještě neví, momentálně se stále raduje z výhry! Má však na výběr více možností, než její kolega. A peníze nedostali jen výherci, více než 200 tisíc získal obchod, kde Merry los koupila.

4/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru