«

»

Jaká čísla (ne)vsadit ve Sportce?

Foto: 777cz.eu

Chcete vyhrát 1. nebo 2. pořadí sportky, ale ne s příliš nízkou výhrou?

nedělním slosování Sportky, které proběhlo 18. února, bylo hned 41 výherci uhodnuto 2. pořadí ve II. tahu! Všem poté byla rozdělena částka 919 589 Kč, kdy si každý přišel jen na 22 429 korun. Za rozdělení výhry mezi tolik výherců může jejich vyplnění a vsazení čísel na sázenkách.

Lidé totiž sází čísla z významných dat anebo šťastná čísla, čímž se může stát, že stejný nápad bude mít i někdo jiný. A čím více lidí se stejným tipem, tím je i nižší případně vyhraná částka. Mnohdy je proto lepší vyplňovat sázenky náhodným tipem nebo jen tak ledabyle.

Například loterie Šťastných 10 je v rozdělování výher úplně jiná a pro výherce lepší v tom, že není závislá na počtu celkových výherců. Výhra se totiž nerozděluje, každému šťastlivci je vyplacena její celková částka podle výše sázky, počtu vsazených a uhodnutých čísel a předem známého koeficientu.

2.7/5 - (3 votes)

1 komentář

  1. Anna Nečasová

    Při registrování ůčtenek jsem špatně opsala FIK, proto jste mi napsali, že některé ůčtenky tam mám dvakrát.
    Omlouvám se.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru