«

»

Jaké české výhry se udály v červnovém Eurojackpotu?

Foto: Pixabay

Do června Eurojackpot vstupoval s jackpotem 2 965 000 000 Kč. S červnem se loučil a v jackpotu měl přes 1,8 miliardy korun. V červnu se Eurojackpot losoval celkem 8x a jednou se hrálo o prémii – obytný vůz.

Nejvyšší českou výhrou byla výhra přes 3,2 milionu korun ze třetího pořadí

V úterý 4. června padl téměř třímiliardový Eurojackpot. Výherní čísla byla 1, 3, 24, 43, 49, 2 a 4 a výhra jediného tiketu putovala do Dánska. Dánsko ten den bodovalo také v druhém výherním pořadí, ze kterého si dva hráči odnesli výhru ve výši přes 195 milionů korun. Až šest Čechů ten den stanulo na druhém pořadí Extra 6, ze kterého brali výhru 100 000 Kč.

V pátek 7. června byly české výhry o dost radostnější. Čech spolu s dalšími hráči z Německa (4x), Nizozemska (1x), Polska (1x) a Finska (1x) stanul na příčce 3. pořadí a bral výhru ve výši přes 3,2 milionu korun. Padly i dvě české výhry čtvrtého pořadí ve výši přes 75 tisíc korun a jedna výhra druhého pořadí Extra 6.

Velmi často se Češi trefovali do čtvrtého pořadí

V pátek 14. června zamířily dvě výhry třetího pořadí ve výši přes 3,2 milionu korun na Slovensko. Češi brali výhru čtvrtého pořadí přes 134 tisíc korun (1x).

V úterý 18. června byla jedinou českou milionovou výhrou ta, která padla v rámci prémie – s plným tiketem se hrálo o luxusní obytný vůz. I takhle mohou výherní výsledky Eurojackpotu vypadat.

V pátek 21. června si Češi ze hry odnesli přes 164 tisíc korun ze čtvrtého výherního pořadí a 100 tisíc korun z druhého pořadí Extra 6 (1x).

V úterý 25. června Čechům znovu padla výhra čtvrtého pořadí ve výši přes 147 tisíc korun a ani v pátek 28. června Češi nedosáhli na eurojackpotové miliony. Nejvyšší výhrou tohoto dne byla výhra čtvrtého pořadí ve výši přes 197 tisíc korun (1x).

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru