«

»

Jaké milionové výhry přinesl krátký únor hráčům Sportky?

Zdroj: pixabay

Do únorového slosování Sportka vstupovala se superjackpotem 80 milionů (z toho přes 51 milionů byl jen bonus). S únorem se loučila a v superjackpotu měla rovných 90 milionů korun (z toho přes 81 milionů byl bonus). V únoru se Sportka losovala celkem 12x a celý únor se nesl ve znamení hry 100X MILION.

Velká výhra přišla už ve třetím únorovém slosování

První milionovou výhru (a vůbec ne jen tak ledajakou), přineslo až třetí únorové slosování Sportky, které připadlo na 5. února. Z prvního tahu prvního pořadí si hráč vybral výherní výsledky Sportky přes 27 milionů korun. Škoda, že do posledního čísla Šance, které je potřeba pro výhru superjackpotu, už se netrefil. Ten den padaly miliony i v prvním pořadí Šance, a to přes 2,4 milionu korun. Prvním únorovým milionářům Sportky samozřejmě gratulujeme. Hned následující slosování ve středu 8. 2. trefil hráč čísla prvního tahu prvního pořadí znovu. Bohužel pro něj byl trezor o dost prázdnější. Spokojit se musel s výhrou „jen” přes 2,1 milionu korun. Neděle 12. 2. byla opět milionům nakloněna. Rovný milion si ze hry odnesli hráči z prvního i druhého tahu druhého pořadí. A přes 1,2 milionu získal hráč z prvního pořadí Šance.

Další výhra desítek milionů na sebe nenechala dlouho čekat

Ve středu 15. 2. uzrál čas na další větší výhru prvního pořadí. Tentokrát ale bylo potřeba trefit se do ještě nevybraného druhého tahu… a povedlo se. Čísla 8, 14, 23, 31, 40 a 44 tipovali shodně hned dva sázkaři, a proto si museli výhru druhého tahu prvního pořadí rozdělit napůl. I tak byl každý z nich bohatší o více než 20,5 milionu korun. O dost menší, přesto potěšující výhru si v pátek 17. 2. odnesl hráč, který trefil rovný milion z prvního tahu druhého pořadí.  Výhra jen lehce přes milion padla i v neděli 19. února, a to v prvním pořadí Šance.

První pořadí hlavní hry padlo v únoru celkem 4x (z toho jednou na výherní příčce stáli hned dva výherci)

To, jestli je sedmička šťastné číslo, až zpětně nejspíš posoudí sázkař, který ve středu 22. února z druhého tahu prvního pořadí vyhrál přes 7 milionů korun. Částku bude muset samozřejmě ještě zdanit. Výherní byl i pátek 24. února, kdy si opět hráč z prvního pořadí Šance odnesl výhru lehce přes milion. Únorovou Sportku pak nemohl ukončit lépe hráč, který se v posledním jejím slosování 26. února trefil do prvního tahu prvního pořadí a radovat se mohl z výhry přes 19 milionů. O něco méně pak radostí skákali hráči, kteří tipovali tak akorát čísla na výhru prvního tahu druhého pořadí – oba si odnesli rovný milion.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru