«

»

Jaké parametry by měla mít vaše kasička, abyste něco naspořili?

Foto: pixabay

Zatímco někdo pravidelně sází, jiný by mohl namítat, že je efektivnější vkládat jednotlivé částky do kasičky. Proč? Zkrátka na výhry ve Sportce a pohádkový sen o milionech nevěří. Přesto velkou část lidí myšlenka na miliony hlodá a ne že ne. Příběhy o tom, jak někdo vsadil úplně poprvé a výherní výsledky Sportky mu pak následně změnily život, tento dojem ještě umocňují. Je tak jen na vás, zda peníza za sázku vhodíte do kasičky u vás doma na poličce, nebo je dáte třeba do loterie Kasička a budete hrát o miliony.

Kasička… další loterijní hra od Sazky

Sportka výsledky vám dosud výhry nepřinesly? Nejvyšší čas vypustit svou frustraci u jiné loterijní hry, u které přijdete na jiné myšlenky. I když… na první pohled se vám může zdát loterie Kasička velmi podobná Sportce. Také se losuje 6 čísel ze 49 možných, výhry jsou však pevně dané a možnost vyhrát máte až 2x denně.

Jak udělat, aby kasička u vás doma byla plná k prasknutí?

Někdy ani keramické prasátko coby kasička není tak výdělečné, jak bychom chtěli. Čím to je? Možná má pár zásadních nedostatků.

Třeba máte kasičku na nepřístupném místě, a proto je pro vás vhazování peněz do ní velice komplikované. Možná jste si nestanovili dostatečně jasná a pevná pravidla. Třeba: „jakmile v peněžence uvidím kovovou padesátku, vhodím ji do prasátka”. Vaši kasičku doma by mohly naplnit sankce za nedostatky všech členů rodiny – určete sprostá slova, která doma nesmí zaznít, v opačném případě jdou peníze do kasičky. Koš na odpadky nezřízeně „přetéká”? Měl ho někdo na starosti? Pokuta!

Vaše kasička by také neměla jít otevřít. Nemusí se jednat o hotové keramické prasátko. Postačí obyčejná sklenice, jejíž víčko natvrdo zalepíte.

Až bude vaše kasička plná, užijte si její rozbití! A třeba použijte část prostředků z ní na sázku… střepy totiž přinášejí štěstí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru