«

»

Jaké výhry na hráče nasněžily v průběhu lednové Sportky?

Foto: Sazka

Do ledna a zároveň i do nového roku 2024 Sportka vstupovala se superjackpotem 182 milionů korun (v bonusu bylo přes 138 milionů). S lednem se Sportka loučila a v superjackpotu měla 145 milionů (z toho přes 69 milionů byl bonus). Leden byl pro hráče Sportky velice napínavý, protože se v něm pokoušeli trefit stále rostoucí bonus. Ten však v průběhu ledna dosáhl 150milionové hranice a rozplynul se do hry 100x MILION. V lednu se Sportka losovala hned 13x. Jednou se hrálo o prémii Sportky – milion pro novoročního výherce. Poté se o prémie postarala doplňková hra 100x MILION.

První milionovou výhrou byla trefa do prvního pořadí Šance

První slosování v roce 2024 vyšlo na středu 3. ledna. Hrálo se v něm o prémii – Novoroční milionář. Hlavní hra však žádné milionáře nevygenerovala.

V pátek 5. ledna padlo první pořadí Šance a s ním 1 198 730 Kč – částku si odnesl jediný hráč. V neděli 7. ledna hra vytvořila dalšího milionáře – v prvním tahu druhého pořadí padl jeden milion.

Uprostřed ledna se ve Sportce strhla milionová vánice

Den 12. leden byl ve Sportce posledním dnem, kdy šlo hrát o vysoký bonus. Ten v tu chvíli téměř zarovnával hranici 150 milionů. V neděli 14. ledna započala hra 100x milion a losovali se první milionáři.

Ve středu 17. ledna padl milion z druhého tahu druhého pořadí.

Na výhru ve výši několik desítek milionů si hráči museli počkat do 21. ledna  

Výherní výsledky, o kterých sní snad všichni sázkaři, padly v neděli 21. ledna – v druhém tahu prvního pořadí – 48 375 224 Kč. Výherní čísla byla 2, 5, 13, 15, 21 a 25.

Do konce měsíce žádné další milionové výhry v hlavní hře nepadly. Jackpot prvního pořadí Šance se na konci ledna vyšplhal na krásných téměř 6 milionů korun!

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru