«

»

Japonec, který si až donedávna nechával platit za svou společnost a nicnedělání, to nyní dělá zdarma!

Foto: Pixabay

Až vyhrajete ve Šťastných 10, možná vám vaši dosavadní příbuzní, přátelé a známí budou lézt na nervy. Pak si můžete objednat společnost mladého Japonce a možná ještě stihnete jeho aktuální akci na jeho služby, které teď bůhvíproč poskytuje zdarma. Moc zábavy si s ním ale neužijete, a tak se rovnou nabízí myšlenka, jestli nebude jeho společnost spíše otravná.

Japonec Shoji Morimoto zahájil své specifické podnikání v roce 2018

Výherní výsledky Šťastných 10 stále nepřichází? V tom případě je dobré uvažovat o změně profese a třeba i o začátku podnikání. Japonec Shoji Morimoto je důkazem toho, že pro to nemusíte mít extra talent. V roce 2018 přišel s myšlenkou, že bude lidem poskytovat společnost. Za hodinu si účtoval až 68 dolarů a přes den si byl v době před covidem schopný vydělat až 300 dolarů. Kdo by čekal, že je Japonec extrémně zábavný, vzdělaný a všestranně přínosný společník, ten bude na omylu. Už od samého začátku Shoji své klienty upozorňuje na to, že ho platí pouze za společnost a nicnedělání. O nějaké vlastní iniciativě a zapojení, třeba o stěhování nábytku, nemůže být ani řeč. Přesto je o Japonce velký zájem. Dokonce takový, že teď může své služby nabízet zdarma.

Lidé si ho najímali pro běžné i bizarní důvody

Výhra ve Šťastných 10 bude určitě tím nejlepším společníkem. Pokud se ale do výhry ne a ne trefit, nezbývá, než trávit čas sám se sebou nebo s přáteli. Když výhra nepřichází, může vás svou přítomností poctít Shoji Morimoto, který aktuálně nabízí své služby gratis. Respektive za něj musíte zaplatit jen cestu, jídlo a pití zkonzumované během doby strávené s vámi. Nabízení svých služeb zdarma vidí Japonec jako svou novou strategii v podnikání. Je to něco, co ho aktuálně naplňuje. O sobě prohlašuje, že jako těžkému introvertovi mu plně vyhovuje, když se o pobavení druhých nemusí extra snažit. Klient mu zavolá a on jednoduše dělá, co se po něm chce. Třeba s ním hraje společenské hry nebo s ním jde do kina. Sex a jiné intimnosti důrazně odmítá. Mezi jeho nejbizarnější a v té době ještě placené schůzky patří ta, kdy koukal na ženu, která prohledávala seznamky ve snaze přichytit při činu svého manžela. Bylo to prý velmi zábavné odpoledne.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru