«

»

Jedna z posledních možností trefit výsostný superjackpot! Ve Sportce se dnes hraje o 191 milionů, už jen necelých 8 milionů chybí k překročení bonusové hranice 150 milionů

Foto: Pixabay

Dnes v neděli 7. ledna se ve Sportce hraje o neuvěřitelných 191 milionů korun. V bonusu je téměř 143 milionů korun. Pro jeho trefení je potřeba vsadit plný tiket Sportky a uhodnout šest čísel pro první pořadí a poslední číslo Šance. Jaká kombinace čísel bude výherní? Sázkařům teď jde opravdu o vše. Nejenže soutěží s ostatními hráči, nýbrž hrají o čas také se stále rostoucím bonusem Sportky. Necelých osm milionů v něm chybí, aby se přehoupl přes hranici 150 milionů. Pravidelní hráči Sportky dobře ví, co toto znamená.

Zářivý superjackpot Sportky překonal nápory vánočních i novoročních sázkařů

Komu by se nelíbilo trefit superjackpot Sportky o Vánocích nebo na silvestra? Přesně o to se snažili i ti sázkaři, jimž je pravidelné sázení cizí. A přesto stále roustoucí superjackpot Sportky tomuto náporu odolal. Dnes je už 7. ledna a v jackpotu Sportky je 191 milionů korun. Zatímco první tah nabízí téměř 47 milionů a druhý tah přes 32 milionů, v bonusu je přesně 142 676 842 Kč. A není na co čekat. Ještě dvě, tři neúspěšná slosování a 100 milionů z bonusu bude rozmělněno do hry 100 x milion. V minulosti už to takhle párkrát proběhlo. Vždy následovalo 20 slosování, kdy se losovalo pokaždé 5 výherců bonusového milionu. Podmínkou vstupu do hry bylo vsazení plného tiketu.

Naposledy superjackpot padl v srpnu 2023

Naposledy byl superjackpot sportky trefen 11. srpna 2023. Tehdy byl bonus vysoký přes 143 milionů a výherce jej spároval s druhým tahem prvního pořadí, ve kterém bylo přes 42 milionů. Situace dnes může být velice podobná. Proto nezbývá, než popřát hráčům štěstí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru