«

»

Jejich dvacetiletý plán na život se po výhře v loterii proměnil na dvanáctiměsíční projekt

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce jednoznačně urychlí všechny vaše plány. Své o tom ví manželé Graeme a Katherine White, kteří pracují jako policisté a vždycky snili o životě na venkově. Ale nebyly to jen tak ledajaké plány. Měly obrys a dvacetiletý časový horizont. Po nečekané výhře v EuroMillions se jejich plán výrazně urychlil.

Loterijní aplikace jim dala vědět o snové výhře

Výherní výsledky Sportky vám mohou příjemně narušit plány. Kdo by nechtěl, aby se jeho sny staly skutečností? A aby třeba dvacetiletá rekonstrukce byla hotová za rok? Takový sen se teď plní manželům z Anglie, kteří oba pracují jako policisté. Do EuroMillions sázejí pravidelně, ale teprve až čísla ze 7. května 2024 byla ta, která jim vynesla výhru 1 milion liber (zhruba 29 milionů korun). O výhře se dozvěděli prostřednictvím své sázkařské aplikace. Když jim píplo oznámení, mysleli si, že jim výhra maximálně zaplatí zítřejší svačinu. V ten okamžik ani netušili, že se jim úplně změní život a oni na svém účtu přivítají 1 milion liber.

Svého budoucího psa pojmenují v souvislosti s výhrou

Výhra ve Sportce vám koupí, co si zamanete. Právě v těchto chvílích je dobré mít nějaké plány, než abyste utráceli za hlouposti. Manželé z Anglie plány měli. Vždy si chtěli pořídit nějakou chalupu na venkově a mít kolem sebe dostatek pozemků pro své kozy a další zvířátka. Teď si tyhle sny plní. Spolu se svými dětmi, kterým je 3 a 5 let, plánují pořízení štěněte. Ten dostane jméno, které bude souviset s výhrou. Bude to buď „Lottie”, nebo „Millie”… protože bez výhry v loterii by na psa mohli zapomenout. V městském bytě by jej určitě netrápili. Po výhře jim teď zbyla jen jediná starost – najít práci v blízkosti nového bydliště. Ani po výhře v loterii pracovat nepřestanou. Chtějí být vzorným příkladem pro své děti.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru