«

»

Ještě horší než nevyhrát v loterii je, že vám platnost výhry vyprší

Foto: Pixabay

Kromě Sportky je možné vyhrát také v losech, pokud máte štěstí. Ani to však nemusí stačit  k tomu, abyste se mohli z výhry naplno radovat. Ne, když zjistíte, že vám výhra propadá. To je potom pech, kterým si prošel i manželský pár z Kanady. Koupili si los za drobné, které mu po nákupu zbyly. Jenže ho nesetřeli hned, nýbrž až pět dní po vypršení jeho platnosti. Zkrátka smůla!

Manželé z Kanady si mohli nad prošlým losem oči vyplakat

Pro výběr výherních výsledků Sportky máte naštěstí celý rok, a to je dost dlouhá doba na to nechat si zkontrolovat všechny vsazené tikety. K dřívější kontrole koupeného losu se mohli dostat také manželé z Kanady. Ti los koupili jen tak za poslední drobné, které jim po zaplacení nákupu zbyly. Jenže los pak na nějakou dobu upadl v zapomnění v šuplíku, do kterého ho strčili. Když pak při vánočním úklidu šuplík otevřeli a věci v něm třídili, los uviděli a rozhodli se ho setřít. Nemohli uvěřit svým očím, když z něj po setření vypadla výhra v přepočtu přes dva miliony. Bylo to jako zázrak. Jenže ani ne pět minut poté spadli z růžových obláčků drsně na zem. Žena v aplikaci pro ověření výhry zjistila, že je los pět dní prošlý.

Kontaktovali loterijní společnost a doufali, že jim výhru uzná

Také výhra ve Sportce se může proměnit ve zlý sen, když ji zapomenete vyzvednout a čas potřebný k tomu již vyprší. Přesně tohle řešil také manželský pár z Kanady, který se však rozhodl bojovat do poslední možné chvíle. Žena s mužem kontaktovali loterijní společnost s tím, co se právě stalo a doufali, že nad pěti dny, co je los propadlý, mávne společnost rukou. To se ale nestalo. Pravidla jsou pravidla a manželský pár měl dostatek času na to, aby los zkontroloval.

 

 

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru