«

»

Ještě za života si můžete v aukci koupit nóbl místo vašeho posledního odpočinku. Za 400 tisíc dolarů můžete navěky spočinout vedle Marilyn Monroe!

Foto: Pixabay

Koncem března letošního roku (konkrétně 28. až 30. března) je plánovaná netradiční aukce „Hefner, Marilyn a Playboy Archives“, ve které se mimo jiné bude dražit i prázdná hrobka. Částku až 400 000 dolarů z vaší peněženky může podle odborníků vytáhnout proto, že se nachází na hřbitově slavných – na Westwood Village Cemetery v Los Angeles a nachází se v bezprostřední blízkosti hrobu Marilyn Monroe. Otázkou je, zda-li plánujete případnou výhru v Eurojackpotu nebo její část utratit za váš posmrtný život.

Vyvolávací cena prázdné hrobky je 50 000 dolarů

Když Marilyn Monroe ve věku 36 let tragicky zemřela na předávkování drogami (4. srpna 1962), vybral její bývalý manžel Joe DiMaggio jako místo jejího posledního odpočinku právě tento hřbitov. Ne proto, že na něm byly pochovány další celebrity, nýbrž proto, že zde odpočívaly dvě ženy, které se o Marilyn staraly během jejího dospívání. V té době ještě nemohl tušit, že se vedle ní rozhodne spočinout Hugh Hefner, kterého v roce 1953 proslavil časopis Playboy. Svou kryptu vedle Marilyn Hefner kupoval v roce 2009 se slovy: „strávit věčnost vedle Marilyn je příliš sladká příležitost na to, abych ji propásl”. Uložen byl nalevo od ní v roce 2017 po tom, co zemřel ve svých 91 letech. Podobnou možnost, tedy spočinou na věky věků vedle Marilyn, mají i ti, co jim na účet přistanou výherní výsledky Eurojackpotu. Ačkoliv cena hrobky začíná na 50 000 dolarech, předpokládá se, že ji zájemci během aukce vyženou až na 400 000 dolarů.

Odpočívat na hřbitově slavných nemusí být k zahození

Výhra v Eurojackpotu sice přináší život jako v bavlnce, nesmrtelnost však nikoliv. A proto není od věci hned po výhře začít zařizovat i tyto posmrtné záležitosti. O to více je to potřeba, když je ve hře tak perfektní místo posledního odpočinku. Hrobka, do které se vleze jak urna s popelem, tak i rakev, se nachází vážně jen kousek od krypty Marilyn Monroe. I po smrti tak můžete být v dobré společnosti – kromě Marilyn a Hefnera na hřbitově odpočívají i další velikáni – zmiňme například jména jako Natalie Wood, Farrah Fawcett, Ryan O’Neal, Truman Capote, Jack Lemmon a další.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru