«

»

Jít do důchodu můžete i s výhrou z Eurojackpotu

Foto: national-lottery.co.uk

Vyhrané peníze si nenechají jen pro sebe, spravedlivě se rozdělí s dcerami

Eurojackpot aktuální výsledky a výhry opět ze žádných českých sázkařů milionáře neučinily. Pojďme se tedy na nové pracháče podívat do zahraničí, přesněji do města Eastwood ve Velké Británie, kde manželé David (61) a Yvonne (59) Brownovi po zhruba 23 letech sázení konečně vyhráli, sice ne v Eurojackpotu, ale v loterii Lotto, a to v přepočtu více než 28 milionů korun. I dříve měli štěstí a vyhrávali, ale ne takovou obrovskou sumu, jako tentokrát. Po tolika letech a každotýdenního sázení nemohli uvěřit, že to konečně vyšlo a oni opravdu vyhráli. Výherní tiket dokonce nejednou David sám zkontroloval, poté ho ke kontrole donesl do trafiky u silnice a do třetice mu ho ještě zkontroloval obchod, kde jej koupil. Všichni se shodli na tom, že je opravdu výherní!

Jak se jejich životy po výhře změní? Asi stejně jako všem, kteří by podobnou sumu vyhráli třeba právě v Eurojackpotu. David díky ní může své místo servisního technika v jedné Nottinghamské nemocnici opustit, jít do předčasného důchodu a být doma se svou ženou. A za co chtějí manželé peníze utratit? V tom mají oba jasno! S výhrou se rovným dílem rozdělí s dcerami Julií a Rebeckou. David si chce za svou část koupit luxusní automobil značky Aston Martin, Becky s nimi splatí hypotéku, Julie dává dohromady rovnou seznam věcí, které chce. Yvonne sen, za který by částku utratila, zatím nemá. Je ale moc ráda, že si budou moci udržet dosavadní komfort, i když David nebude chodit do práce. A co vy? Naladil vás tento příběh? Vsadíte si u Sazky další Eurojackpot?

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru