«

»

Jose Rivera se nevzdává a pořád tvrdí, že je majitelem Castrovy vstupenky na pohádkový život… a to i přesto, že kamerové záznamy a soud mluví jasně proti němu

Foto: Pixabay

Tahanice mezi Edwinem Castrem a jeho protivníkem Jose Riverou pokračují. No napadlo by vás, že byste trefili rekordní Eurojackpot a pak se i rok poté soudně přetahovali o právoplatnost vašeho vítězství? Přesně to Edwin Castro zažívá, ale nevypadá, že by ho to nějak stresovalo. Poslední vynesený soud totiž mluví jasně. Podle záznamů kamer je Edwin Castro právoplatným majitelem tiketu a jeho protivníkovi hrozí vězení a pokuta za falešné policejní zprávy až 1000 dolarů.

Jose Rivera tvrdí, že už nebojuje za peníze, ale za pravdu

Také si občas škubete vlasy, když padnou Eurojackpot výherní výsledky, ale vaše kapsa, peněženka a bankovní účet zůstávají i nadále neobohaceny? Vyrovnat se s prohrou je těžké. Rekordní jackpot Powerballu, který se na podzim minulého roku přehoupl až přes hranici 2,04 miliardy dolarů, dokáže člověka úplně zblbnout. A něco takového se stalo zahradníkovi Jose Riverovi, který několik měsíců po výhře a přihlášení Edwina Castra k výhře začal tvrdit, mu byl tiket ukraden jistým panem Romerou. Od něj se pak měl tiket nějakým způsobem dostat až do rukou Edwina Castra. Jenže po dlouhých tahanicích se ukázalo, že kamerové záznamy mluví ve prospěch Edwina Castra a Josemu tak v ruce už nezbyla žádná esa. Soud se potáhne ještě do února příštího roku. Už teď je však jasné, že za křivé obvinění si půjde Jose Rivera nejspíš sednout. On místo toho, aby se zalekl, dál omílá svou ohranou lež a tvrdí, že už se netahá ani tak o peníze jako o pravdu. No zkrátka blázen.

Edwin Castro dál utrácí své velké jmění

Výhra v Eurojackpotu by vám jistě pomohla ustát veškeré soudy i křivá obvinění. Podobně podpůrnou berličkou je pro Edwina Castra také Powerball. Zatímco právníci se bijí za jeho pravdu, on nakupuje, utrácí a zkrátka si žije snový život miliardáře. Není divu, že právě po tomto Jose Rivera prahne… už by si měl ale dávat pozor na jazyk. Aby pak to jediné, co si bude za mřížemi přát, nebylo sečení trávníku a zastřihování keřů… zkrátka obyčejné věci, které může člověk dělat i bez výhry v loterii, pokud je na svobodě.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru