«

»

K rodině ze Severní Karolíny se nastěhovalo štěstí – v loterii vyhráli matka a syn jen měsíc po sobě

Foto: Pixabay

Představte si, že v Eurojackpotu vyhrajete pár milionů a máte z toho neuvěřitelnou radost. Máte pocit, že tu už nic nemůže znásobit. Ale přece jen se něco najde – podobnou sumu vyhraje další člen vaší rodiny. Nemožné? Kdepak. Něco podobného se teď nedávno stalo rodině ze Severní Karolíny.

Navzájem se doprovodili pro vyzvednutí výhry

Eurojackpot výherní výsledky s vaším životem pořádně zamávají. Skvělou historku si výhra v loterii připravila i pro rodinu Williamsovou ze Severní Karolíny. Osmačtyřicetiletý Randy Williams vyhrál jackpot v jedné loterijní hře ve výši přes 11,2 milionu korun. Bylo to jako zásah z čistého nebe. Celá rodina včetně Randyho matky plánovala, jak nejlépe s výhrou naloží. Velkou její část se rozhodli vložit do rekonstrukce společného domu. S úpravami však ještě ani nezačali a mohli se radovat z další výhry v loterii. Tentokrát si los za 10 dolarů koupila Randyho matka Peggy. Nemohla uvěřit svým uším, když jí úřednice loterijní kanceláře řekla, že vyhrála podobnou částku jako její syn – v přepočtu 10,8 milionu korun. Dohromady jim výhra nadělila přes dvě desítky milionů a oni se nakonec rozhodli, že si koupí dům úplně nový. Takový, který teď bude lépe vyhovovat jejich milionářskému stylu života.

U vytržení byla také úřednice loterie

Nad výhrou v Eurojackpotu může kroutit hlavou vaše blízké okolí, stejně tak i ten, kdo vám bude výhru předávat. Svým očím nemohla uvěřit ani loterijní úřednice v Severní Karolíně, která měla možnost miliony předávat prvně synovi a potom i matce z rodiny Williamsových. Taková historka bude v Severní Karolíně, minimálně v blízkém okruhu této rodiny žít ještě hodně dlouho. A co vy? Že by bohatě stačilo, kdyby pořádnou výhru trefil jen jeden člen vaší rodiny? Taky si myslíme!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru