«

»

K výhře milionů ve Sportce nepotřebujete trefit jen 1. místo

Foto: sazka.cz

Výhra ve Sportce 2,3 milionu za 2. pořadí

Ve Sportce potěší každá výhra, co si ale budeme povídat, nejlákavější jsou miliony. Ty s naprostou jistotou můžete získat při uhodnutí všech 6 čísel a trefení tak 1. pořadí. Není to ale jediná možnost. Pakliže delší dobu nepadne místo druhé, můžete je získat i v něm, tedy při uhodnutí 5 čísel + 1 dodatkového. Kuriózní jsou některé případy, kdy výhra 2. pořadí může být dokonce vyšší, než v tom prvním. Jde o situace, kdy právě druhé místo dlouho nepadlo a naopak to první ano.

Dobrým příkladem, že Sportka výsledky nadělují miliony i ve 2. pořadí, byla hned první středa letošního roku. Jeden z hráčů ze Středočeského kraje totiž při losováni dne 3. 1. 2018 za druhé místo vyhrál přes 2,3 milionu. Vsadil si 5 sloupečků s náhodným tipem a stal se tak díky Sportce prvním letošním milionářem.

 

3.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru