«

»

Kam vedou první kroky vítězů loterie?

Foto: Pixabay

Těžko diskutovat o tom, co byste udělali bezprostředně po výhře maximálního Eurojackpotu (nebo jiné loterie), když jste jej dosud nevyhráli. Konkrétní představu si však lze udělat podle někoho, kdo si bohatství z výhry v loterii na svém účtu už hýčká. A kdo jiný připadá v úvahu než celebrita Edwin Castro? Od doby, co trefil Powerball ve výši přes 2,2 miliardy dolarů, o něm píšou americké deníky. A teď už se ví, co dělal v době mezi výhrou a zveřejněním svého jména. S partou přátel odjel na Fidži na plovoucí bar Cloud 9!

Edwin Castro si po výhře v loterii užíval poslední týdny anonymity

Čeho si budete nejvíce cenit po tom, až trefíte výherní výsledky Eurojackpotu? Možná bude nedostatkovým zbožím anonymita. I když v případě loterií od Sazky tohle problém nebude. Co má ale říkat Edwin Castro, který 8. listopadu 2022 trefil Powerball ve výši 2,2 miliardy dolarů a zbývalo mu několik posledních týdnů blažené anonymity?  Poté musel podle kalifornských pravidel své jméno zveřejnit. Stalo se tak v únoru následujícího roku. Tehdy se Castro nejen odtajnil, nýbrž se rozhodl odnést si jednorázovou výplatu, která po zdanění a stržení všech poplatků činila 997,6 milionu dolarů (teď zhruba 22 miliard). Z toho vyplývá, že měl Castro jen několik týdnů na to, aby si užil toho, že ho svět nezná. A řádně toho využil.

Castro se k výhře chová velmi zodpovědně

Poslední zátah před tím, než se ke své výhře začal chovat zodpovědně, provedl Castro v mezidobí výhry a svého následného odhalení. Podle snímků, které do médií pronikly, Castro nelenil a vyrazil s přáteli do ráje na zemi – na souostroví Fidži a jeho plovoucí bar Cloud 9. Tam si užil ničím nerušenou zábavu a prázdniny předtím, než ho naplno zatížily finance a odpovědnost za ně. Podle médií se Castro od zveřejnění výhry chová velmi zodpovědně a následuje ho celá jeho rodina. Jedním z důležitých kroků, které po odhalení své identity učinil, bylo zařízení bodyguardů pro sebe i svou rodinu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru