«

»

Kdo je Henri z reklamy na Eurojackpot?

Foto: Sazka Youtube

Miliardář Henri ve skutečnosti není miliardář

Henri z klubu miliardářů, kterého i několikrát denně vídáme na svých televizních obrazovkách v reklamách na Eurojackpot, není opravdový miliardář, ale herec a model. Jeho pravé jméno je Johan van Vuuren a tvůrci reklam Eurojackpotu si ho vybrali z toho důvodu, že v Čechách není známí. Skutečným miliardářem je ale Čech, který v Eurojackpotu vyhrál rekordní sumu 2,466 miliardy Kč. Ten si však přál zůstat v anonymitě.

Johan z reklamy na Eurojackpot se narodil 30. listopadu 1974 v Jihoafrické republice, dnes ale žije se svou ženou a 2 dětmi v Londýně, Velká Británie. Často natáčí reklamní spoty, objevil se ale i v nízkorozpočtových filmech anebo dostal malou roli v seriálu.

Tak jako Henri z reklam není Čech, tak i místa v reklamách nenajdete v Česku. Například letiště, v kterém Henri parkuje své letadlo, naleznete Bangkoku. Ostrov, kde se mladý miliardář koupe, protože nemá na teplou vodu, je jeden z thajských ostrovů Koh Samui. Natáčelo se ale i na thajských plážích a v Dominikánské republice.

Videa s Henrim na Eurojackpot

https://www.youtube.com/watch?v=0u5TPmZJRYw

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru