«

»

Kdo z vás sázejících věří na šťastné datum?

Foto: pexels

Každý, kdo Sportku nebo jinou číselnou loterijní hru hraje opakovaně, se zcela určitě potýká s tím samým problémem, a to s otázkou jaká čísla vsadit. Číselných kombinací na světě existuje spousta, to ano. Když ale ve snaze trefit správná čísla Sportky sedáte nad výběrem čísel dvakrát týdně, někdy i třikrát kvůli mimořádnému slosování Sportky, dá to zabrat. Vyřešit to může náhodný tip, zadávání pořád těch samých čísel, bezesporu i volba šťastného data. A že jich v našem životě je, že? A právě na ta cílí i loterie Šťastné datum.

V loterii Šťastné datum si vsadíte na váš šťastný den v životě

Ač Sportka generuje i milionáře, kteří k bohatství přišli pomocí náhodného tipu (jako výherce z poloviny dubna, který díky náhodné volbě čísel a zaškrtnutí doplňkové hry Šance vyhrál ve Sportce přes 192 miliónů), mnozí sázkaři věří v energii cíleně zvolených čísel. A která čísla na sebe vážou více energie než právě čísla v rámci šťastného data? Může to být datum svatby, datum vaší promoce, maturity, datum, kdy jste si konečně dodělali řidičák, datum, kdy se vám narodilo dítě nebo třeba datum, kdy jste dali výpověď v nevyhovující práci.

Pokud vám vaše šťastné datum přinese výherní výsledky, nejenže vás to peněžně obohatí, nýbrž to přibarví i vaši historku o tom, jak vám Šťastné datum výsledky přinesly výhru.

Rozhodně nemusí jít pouze o šťastné datum

Když se jednou rozhodnete věřit v energii čísel, pochopíte, že nemusí jít jen a pouze o šťastnou událost, jejíž datum zaznamenáte do sázenky číselné loterie. Klidně to může být datum vašeho nejsmolnějšího dne, který jste kdy zažili. Koneckonců komu se kdy povede říct: „Ráno jsem boural. Do práce jsem přišel pozdě. Šéf mi vzal prémie. Vylil jsem na sebe horké kafe. Rozešla se se mnou dlouholetá přítelkyně… ale v závěru dne jsem si vsadil právě toto datum a je ze mě milionář!”

Žádnou katastrofu na vás rozhodně nechceme přivolat, proto výběr necháme na vás a ve hře i v životě vám přejeme hodně štěstí!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru