«

»

Kdybyste měli tipnout jen 3 čísla z 21, která by to byla?

Foto: pexels

Číselné loterie rozhodně nejsou parketou jen společnosti Sazka. I přesto, že Sportka nebo Eurojackpot patří k nejznámějším a také i nejoblíbenějším číselným loteriím, také Fortuna má co nabídnout. Třeba číselnou loterii Trojka, ve které tipujete pouze 3 šťastná čísla a kde maximální možná výhra činí 5 000 Kč.

Limitované množství čísel z omezeného výběru

Pokud se vaše oblíbená čísla pohybují nad hranicí 21, loterie Trojka od Fortuny vás nejspíš ke hře nestrhne. Jestli si však s omezeným výběrem čísel vystačíte a máte své tři šťastné favority, klidně se do hry pusťte. Loterii Trojku od Fortuny můžete hrát už za 20 korun. Tipujete 3 čísla z 21 možných. Tématicky se nabízí násobky trojky. 21 čísel také můžete zkusit vydělit třemi a vynikne vám z toho krásná a snad i šťastná sedmička. Uhodnete-li všechna tři čísla, máte v kapse pětitisícovku. Nu co, rostoucí jackpot Sportky to není, ale ztratit dvacetikorunu a vzápětí na to na chodníku najít „papír” s vyobrazením T. G. Masaryka, to se poštěstí jen málokomu.

Trojka je magická

Navíc celou loterijní hrou vás může provázet magický pocit, že právě TROJKA vám může přinést štěstí. Trojka je totiž od nepaměti dávána do souvislosti nejen s pohádkami. Stačí jen zapátrat v paměti… nežili, nebyli náhodou v pohádkách TŘI bratři? Nepodstupoval chrabrý mladík v jiné pohádce nebezpečí pro TŘI vlasy děda Vševěda? Nedávají se právě TŘI hádanky? Nepřinesl tatínek Popelce TŘI oříšky? Něco na té trojce je, co říkáte?

Trojku si můžete zahrát každý den. Ve všední dny se losuje dokonce 2x za den, o víkendu pouze jednou denně. Co vás možná překvapí je fakt, že TROJKA má stejné slosování s další podobnou hrou od Fortuny – 3 z 21.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru